Nasza szkoła oferuje cykliczne warsztaty z realizacji i produkcji muzyki. Zajęcia odbywają się w małych grupach (od 3 do 6 osób), co poniedziałek o godzinie 20.00.

Zajęcia grupowe BEATIT MUSIC SCHOOL: realizacja i produkcja muzyczna

Warsztaty prowadzi Maciej Głuchowski – muzyk, edukator, realizator dźwięku, producent muzyczny, wieloletni właściciel studia nagrań CRS Records oraz wytwórni płytowej o tej samej nazwie, edukator w zakresie nauczania gry na perkusji i realizacji nagrań oraz były lub obecny członek zespołów Acid Drinkers, Armia, Candida, Dump, FunkMasterPunk, Gomor, mający na swym koncie przeszło 20 nagranych płyt studyjnych oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce i na świecie. Współtwórca i właściciel portalu perkusyjnego www.beatit.tv.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak nagłośnić swój instrument, jak go nagrać, a może chcielibyście zająć się na poważnie produkowaniem swoich utworów – te zajęcia są dla Was. Nie wiesz do czego służy kompresor, co to jest limiter? Zupełnie nie wiesz jak odfazować nagranie? Czekamy na Ciebie i postaramy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Termin: każdy poniedziałek o godz. 20.00

Cena: 30 zł od osoby za 1 h (20 zł dla uczniów Beatit Drum School!)

Karnet miesięczny: 110 zł (80 zł dla ucznów Beatit Drum School!), uprawnia do skorzystania ze wszystkich warsztatów cyklicznych w szkole – 4 razy w jednym miesiącu.

Wiek uczestników: od 15 lat

Zapisy:

TEL +48 608 451 181
TEL +48 691 941 725
TEL +48 606 108 931

mail: info@beatit.tv

Zapraszamy!