Emilia Staszków

Instruktor

Urodzona w 1981 roku. Prowadzi zajęcia fotograficzne.

Pedagog, pracownik socjalny, technolog żywienia, fotograf. Ukończyła Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest szczęśliwa żoną i mamą, oraz dobrą przyjaciółką, a stan ten pozwala jej zarażać szczęściem innych. Jej motto życiowe to: ”Spieszmy się kochać Ludzi, tak szybko odchodzą…”.

Całe jej zawodowe życie to praca dla drugiego człowieka. Pracowała w domu dziecka, w domu pomocy społecznej dla przewlekle psychicznie chorych kobiet, a także prowadziła swoje działalności. Jest urodzoną społecznicą. Kocha pomagać.

Odkryła swoje hobby w 1994 roku, kiedy Tata kupił jej pierwszy aparat fotograficzny – analogowy z kliszą 36-klatkową. Fotografowała wszystko i wszędzie. Kilka lat temu swoją pasję przekuła w zawód, dzięki czemu jest osobą, która uwielbia pracować. Mówią często o niej : „Emi łapie chwile, jak motyle”. Najbardziej lubi reportaż fotograficzny, w którym może opowiedzieć o ludzkich emocjach.

Współpracuje z następującymi podmiotami: Klub Kobiet Przedsiębiorczych, Sukces po poznańsku, Codzienny Poznań, WTK, Oriflame, Bez Owijania, Wielka Wymiana Kontaktów, Konwent Rozwoju, Przedsiębiorcza Wielkopolska.

GOTOWI NA DAWKĘ CZADU???

DOŁĄCZ DO NAS

ZAREJESTRUJ SIĘ LUB WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
CZEKAMY NA CIEBIE!