MISJA

Zajęcia, a także warsztaty wokalne, instrumentalne oraz te dotyczące technik studyjnych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, koncerty z udziałem uczniów, działania prospołeczne – to BEATIT MUSIC SCHOOL

MISJA SZKOŁY MUZYCZNEJ BEATIT MUSIC SCHOOL

BEATIT MUSIC SCHOOL to szkoła muzyczna pierwotnie powstała z pasji do perkusji, ponieważ zrodziła się z doświadczenia związanego z prowadzeniem szkoły perkusyjnej BeatIt Drum School. Po kilku sezonach pracy i zdobyciu mocnej pozycji na poznańskim rynku edukacji muzycznej przyszedł czas na poszerzenie oferty poprzez wprowadzenie kolejnych instrumentów. Nauczycielami w naszej szkole są czynni zawodowo muzycy (wokaliści, pianiści, gitarzyści, basiści, akordeoniści, perkusiści), którzy występują na najbardziej prestiżowych i największych scenach w Polsce, a także nagrywają płyty. Rozumiemy doskonale, czym jest praca nad opanowaniem techniki wokalnej i instrumentalnej oraz teorii muzyki. Wiemy także, jak ją przekazać innym.

Udzielamy lekcji śpiewu oraz gry na instrumentach (gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, perkusja, instrumenty perkusyjne itd.) na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jesteście Państwo rodzicami maluchów, pragnącymi, aby Wasze pociechy poznały podstawy śpiewu i/lub gry na instrumentach muzycznych? W takim razie trafiliście pod właściwy adres. Jesteście Państwo rodzicami starszych dzieci i nastolatków, które same zapragnęły zgłębiać tajniki muzyki? BEATIT MUSIC SCHOOL to właściwy adres również w Państwa przypadku. Jesteście Państwo przedstawicielami instytucji takich jak szkoły, przedszkola, ośrodki wychowawcze, ośrodki kultury, organizacje pozarządowe, domy pomocy społecznej? Nasza oferta jest skierowana także dla Was, ponieważ prowadzimy również zajęcia muzyczne o walorach terapeutycznych dla dzieci autystycznych, dotkniętych zespołem Downa, osób niepełnosprawnych, trudnej młodzieży oraz osób starszych.

GDZIE PROWADZIMY NASZE LEKCJE MYZYKI?

Zajęcia ze śpiewu i gry na instrumentach muzycznych odbywają się zarówno w naszej siedzibie, jak i u Klienta (na terenie aglomeracji poznańskiej), przy użyciu własnego sprzętu, ale także instrumentów należących do uczących się. Nagrywamy każdą lekcję w formie materiału audiowizualnego i przekazujemy nośnik z zapisem jako „notatki” z lekcji.
Mieszkacie Państwo zbyt daleko od Poznania? To nie problem! W naszej ofercie mamy usługę prowadzenia lekcji śpiewu i gry na instrumentach muzycznych online za pomocą komunikatora Skype.

ZAJĘCIA WOKALNE I INSTRUENTALNE Z DZIEĆMI ORAZ MŁODZIEŻĄ

Nasi nauczyciele śpiewu i gry na instrumentach muzycznych rozumieją, że takie zajęcia przeznaczone dla młodszych dzieci muszą przebiegać inaczej niż te skierowane do młodzieży. Nasi najmłodsi Klienci uczą się muzyki poprzez zabawę z użyciem małych instrumentów (klawiatury z mniejszą liczbą oktaw, gitary i gitary basowe o zmniejszonej menzurze, tamburyna, mała perkusja itp.). Takie zajęcia bardzo dobrze sprawdzają się np. w przedszkolach, gdzie dzieci mogą integrować się ze sobą podczas wspólnej zabawy. Nasi nauczyciele mają doświadczenie w organizowaniu tego typu zajęć. W przypadku dzieci starszych i młodzieży nasz program skupia się już na wiedzy muzycznej – tak teoretycznej, jak i praktycznej.

WARSZTATY WOKALNE I INSTRUMENTALNE

Ważnym elementem procesu zgłębiania tajników sztuki wokalnej oraz gry na instrumentach muzycznych są warsztaty prowadzone przez znanych i uznanych wokalistów, gitarzystów, basistów, pianistów itd. W naszej ofercie przewidujemy również organizację tego typu wydarzeń, a jedno z nich w ciągu semestru jest wliczone w cenę naszych usług.

KONCERTY Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

Pamiętamy także o praktycznym aspekcie muzykowania (czy to śpiewu czy gry na wszelkiego typu instrumentach muzycznych), a mianowicie występach przed publicznością. Nasi Muzycy (mali i duzi) będą mieli możliwość wystąpienia przed publicznością dwukrotnie w ciągu roku (w semestrze jesiennym i wiosennym). Jest to bez wątpienia ważny czynnik mobilizujący adeptów muzyki do pracy nad sobą, którego w żadnym razie nie zaniedbujemy.

LEKCJE ŚPIEWU I GRY NA INSTRUMENTACH W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dla Klientów chcących połączyć naukę muzyki z językiem angielskim przewidujemy możliwość prowadzenia części zajęć w tym języku, ponieważ w naszych szeregach jest doświadczony nauczyciel języka angielskiego, a zarazem nauczyciel perkusji i gitarzysta.
Szkoła muzyczna BEATIT MUSIC SCHOOL to właściwy adres dla wszystkich zainteresowanych nauką gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych dla siebie, swojego dziecka, jak i podopiecznych. Zapraszamy do współpracy!

CO JEST NASZĄ MISJĄ?

Popularyzacja gry na instrumentach muzycznych oraz sztuki wokalnej poprzez edukację muzyczną i zapewnienie zainteresowanym dostępu do materiałów audio-wideo promujących rozwój w tych dziedzinach.

krótko: praca związana z nauczaniem śpiewu oraz gry na gitarze, gitarze basowej, instrumentach klawiszowych i pianinie, perkusji i instrumentach pokrewnych oraz turntablizmu (posługiwanie się gramofonem w sposób rytmiczny przez DJ-ów z kręgu muzyki hiphopowej).

Czynimy to w formie stacjonarnych lekcji indywidualnych i grupowych w naszej siedzibie i u klienta, lekcji internetowych (Skype), warsztatów oraz zajęć dla osób zaawansowanych (tzw. masterclasses). Naszą ofertę edukacyjną kierujemy do osób indywidualnych, grup, jednostek pozarządowych, instytucji i organizacji publicznych, przedsiębiorstw, szkół oraz przedszkoli.

CO JEST NASZĄ MISJĄ SPOŁECZNĄ?

Dotarcie z prowadzonymi przez nas zajęciami muzycznymi do rodziców dzieci dotkniętych autyzmem, zespołem Downa lub innymi schorzeniami psychiczno-fizycznymi, a także zainteresowanie grą na instrumentach muzycznych i śpiewem osób o różnym stopniu niepełnosprawności, młodzieży uważanej za „trudną” oraz osób starszych.

Dodatkowo produkujemy na zlecenie materiały audiowizualne związane z nauczaniem śpiewu oraz gry na instrumentach muzycznych. Naszym celem jest to, aby nasza wiedza i pasja przynosiły radość, przyjemność i korzyść innym…

GOTOWI NA DAWKĘ CZADU???

DOŁĄCZ DO NAS

ZAREJESTRUJ SIĘ LUB WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
CZEKAMY NA CIEBIE!