OFERTA / CENNIK

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zafascynowali się muzyką i chcieliby rozwinąć swoje zainteresowanie na dowolnym instrumencie. W nasze progi zapraszamy aspirujących gitarzystów, basistów, pianistów, czy wokalistów, którzy chcą się rozwijać pod okiem najlepszych artystów i jednocześnie nauczycieli. Pomożemy zarówno początkującym, jak i tym, którzy są bardziej doświadczeni w muzykowaniu.

Lekcje gry na instrumentach w BEATIT MUSIC SCHOOL to indywidualne podejście do ucznia, które procentuje wymiernymi efektami.

Nauczymy Was podstaw, technik instrumentalnych i wokalnych, obsługi sprzętu oraz podstaw teorii muzyki. Pokażemy, że metronom jest przyjacielem każdego muzyka, wyjaśnimy czytanie nut, a przede wszystkim zapewnimy świetną atmosferę i dobre nastawienie podczas lekcji. Niezbędne pomoce dydaktyczne znajdują się u nas, ale dowiezienie ich do Klienta również nie będzie stanowiło problemu!

Informujemy, że w naszej ofercie znajdują się również: perkusja, DJ-ing, turntablizm, a także instrumenty perkusyjne. Pod okiem naszej kadry opanowanie tych wszystkich instrumentów będzie czystą przyjemnością!

OFERTA

Lekcje gry na gitarze, gitarze basowej, pianinie, instrumentach dętych, ale także zajęcia ze śpiewu czy technik studyjnych to indywidualne podejście do uczącego się. Czego dokładnie uczymy?

PERKUSJA

Zaczęliśmy jako szkoła perkusyjna BEATIT Drum School.

INSTRUMENTY DĘTE

Zapraszamy do zgłębiania tajników gry na instrumentach dętych.

PIANINO

Nasza szkoła muzyczna posiada w swojej ofercie lekcje prowadzone przez pianistów.

DJING

Lekcje indywidualne i grupowe prowadzone przez didżejów w siedzibie BEATIT Music School

UKULELE

Ukulele to instrument, którego popularność rośnie bardzo dynamicznie…

GITARY

Nasza szkoła współpracuje z nauczycielami gry na gitarze oraz gitarze basowej.

ZAJĘCIA WOKALNE

Szkoła muzyczna BEATIT Music School współpracuje z nauczycielami śpiewu.

ZAJĘCIA STUDYJNE

Tak się składa, że Maciej Głuchowski jest również realizatorem dźwięku

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Uczący się poznaje zestawienia dźwięków, a więc interwały i akordy, a także rytmy…

FOTOGRAFIA

Ponieważ oprócz szkoły muzycznej prowadzimy także kilka tematycznych muzycznych portali..

PERKUSJA

Instruktorzy: Maciej Głuchowski, Max Psuja, Michał Obrębski, Andrzej Kownacki, Jeremiasz Baum

Zaczęliśmy jako szkoła perkusyjna BEATIT Drum School. Dopiero po kilku sezonach, gdy zaczęło pojawiać się coraz więcej zapytań o lekcje śpiewu i gry na innych instrumentach, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę i stworzyć BEATIT MUSIC SCHOOL. Nic zatem dziwnego, że wciąż można u nas uczyć się grać na zestawie perkusyjnym oraz instrumentach perkusyjnych. Pobierający w naszej szkole lekcje (czy to w przeszłości czy obecnie) zaświadczą, że warto!

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w zestawy perkusyjne oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadał własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w zestawy perkusyjne oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty perkusyjne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania perkusistów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat gry na zestawie perkusyjnym oraz instrumentach perkusyjnych. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych perkusistów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów sztuki perkusyjnej o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
PerkusjaIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
PerkusjaIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
PerkusjaLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
PerkusjaLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
PerkusjaLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
PerkusjaLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
PerkusjaLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
PerkusjaWarsztatyod 5 lat----
PerkusjaMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

GITARY

Instruktorzy: Bartosz Żołędziejewski, Michał Obrębski

Nasza szkoła współpracuje z nauczycielami gry na gitarze oraz gitarze basowej. Są to doświadczeni i czynni muzycy oraz edukatorzy. Z radością wprowadzą oni Państwa lub Państwa dzieci w świat gitary elektrycznej, akustycznej, klasycznej i basowej, a także wzmacniaczy, kolumn głośnikowych i efektów oraz sposobów wydobywania ze wspomnianego sprzętu nie tylko nut, ale również barw. Ponadto służą oni poradą przed zakupem instrumentu lub sprzętu nagłośnieniowego. Zapraszamy!

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w gitary, gitary basowe, wzmacniacze oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w gitary, gitary basowe, wzmacniacze oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty gitarowe i basowe w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania gitarzystów i basistów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat gry na wybranych przez siebie instrumentach. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych gitarzystów i basistów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów gitary i basu o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
Gitara i basIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
Gitara i basIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
Gitara i basLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
Gitara i basLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
Gitara i basLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
Gitara i basLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
Gitara i basLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
Gitara i basWarsztatyod 5 lat----
Gitara i basMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

UKULELE

Instruktorzy: Michał Obrębski

Ukulele to instrument, którego popularność rośnie bardzo dynamicznie, tak na świecie jak i w Polsce. Świadczy o tym fakt, iż festiwale poświęcone ukulele wyrastają jak grzyby po deszczu, a występują na nich dziesiątki, nawet setki uczestników. Dotyczy to nie tylko grania w pojedynkę, ponieważ powstają także całe orkiestry ukulele. Nigdy nie wiadomo czy takiej orkiestry nie da się stworzyć w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w ukulele oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w ukulele oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty ukulele w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania muzyków grających na ukulele, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na ten temat. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych muzyków grających na ukulele w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów tego instrumentu o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
UkuleleIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
UkuleleIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
UkuleleLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
UkuleleLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
UkuleleLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
UkuleleLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
UkuleleLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
UkuleleWarsztatyod 5 lat----
UkuleleMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

INSTRUMENTY DĘTE

Instruktorzy: Tomasz Kaniewski

Zapraszamy do naszej szkoły również wszystkich chętnych do zgłębiania tajników gry na instrumentach dętych, bez względu na to, czy będzie to saksofon, klarnet, trąbka, puzon czy tuba. Możemy też zaoferować wspólne zajęcia dla całej sekcji dętej – aranżacja, harmonia czy zgranie członków takiej sekcji to zagadnienia, które z pewnością zostaną omówione i przećwiczone podczas takich lekcji.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty dęte oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty dęte oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty instrumentalne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania muzyków grających na saksofonie, klarnecie, trąbce, puzonie czy tubie, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na ten temat. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych muzyków grających na instrumentach dętych w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów tego instrumentu o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
Instrumenty dęteIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
Instrumenty dęteIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
Instrumenty dęteLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
Instrumenty dęteLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
Instrumenty dęteLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
Instrumenty dęteLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
Instrumenty dęteLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
Instrumenty dęteWarsztatyod 5 lat----
Instrumenty dęteMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

ZAJĘCIA WOKALNE

Instruktorzy: Agnieszka Agita Lopez Chavez

Szkoła muzyczna BEATIT Music School współpracuje z nauczycielami śpiewu. Są to doświadczeni i czynni wokaliści oraz edukatorzy poruszający się swobodnie zarówno w obszarze szeroko pojętej muzyki rozrywkowej jak i klasycznej. Należy także nadmienić, iż nasze lekcje prowadzone są tak przez wokalistki, jak i wokalistów, dzięki czemu nasza oferta edukacyjna spełni oczekiwania adeptek oraz adeptów sztuki wokalnej.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w mikrofony oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w mikrofony oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty wokalne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania wokalistów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat śpiewu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych wokalistów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów sztuki wokalnej o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
WokalIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
WokalIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
WokalLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
WokalLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
WokalLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
WokalLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
WokalLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
WokalWarsztatyod 5 lat----
WokalMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

PIANINO

Instruktorzy: Bartosz Żołędziejewski, Tomasz Kaniewski

Nasza szkoła muzyczna posiada w swojej ofercie lekcje prowadzone przez pianistów, którzy przy użyciu elektronicznych instrumentów klawiszowych (mają one tę przewagę nad klasycznym pianinem, że pozwalają na regulację głośności oraz grę w słuchawkach, nie zajmują wiele miejsca i są przenośne) wprowadzą uczących się w tajniki melodii, harmonii, a także wiedzy o sprzęcie.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty klawiszowe oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty klawiszowe oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty instrumentalne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania pianistów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat gry na instrumentach klawiszowych. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych pianistów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów gry na instrumentach klawiszowych o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
PianinoIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
PianinoIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
PianinoLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
PianinoLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
PianinoLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
PianinoLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
PianinoLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
PianinoWarsztatyod 5 lat----
PianinoMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Instruktorzy: Agnieszka Agita Lopez Chavez,  Tomasz Kaniewski

Każda szkoła ucząca muzyki prowadzi tego typu zajęcia, podczas których uczący się poznaje zestawienia dźwięków, a więc interwały i akordy, a także rytmy oraz system dur/mol. Każdy wokalista lub instrumentalista prędzej czy później dochodzi do momentu, w którym przydaje się wiedza na temat tego, jak stworzyć, zapisać w nutach i wykonać drugi głos bądź linię instrumentalną.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty klawiszowe oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w instrumenty klawiszowe oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania muzyków, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat kształcenia słuchu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych nauczycieli muzyki w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów gry na instrumentach i wokalistów o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
Kształcenie słuchuIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
Kształcenie słuchuWarsztatyod 5 lat----
Kształcenie słuchuMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

ZAJĘCIA STUDYJNE

Instruktorzy: Maciej Głuchowski

Tak się składa, że Maciej Głuchowski – współwłaściciel i założyciel szkoły BEATIT Music School – jest również realizatorem dźwięku z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nagrań studyjnych, miksu, ale także reżyserii dźwięku podczas koncertów. Ponadto, ponieważ oprócz szkoły muzycznej prowadzimy także kilka tematycznych muzycznych portali internetowych, posiadamy niewielkie studio nagraniowe. Maciej Głuchowski chętnie podzieli się swoim doświadczeniem w obsłudze posiadanego przez nas sprzętu oraz realizacji nagrań.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu wyposażonym w mikrofony, komputer z niezbędnym oprogramowaniem, monitory studyjne oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w mikrofony, komputer z niezbędnym oprogramowaniem, monitory studyjne oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty studyjne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania realizatorów dźwięku i producentów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat pracy w studio nagraniowym. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych realizatorów dźwięku i producentów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do osób pracujących w studiach nagraniowych o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
Zajęcia studyjneIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
Zajęcia studyjneWarsztatyod 5 lat----
Zajęcia studyjneMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

DJING

Instruktorzy: Tomasz „DJ Kostek” Kościelny

Lekcje indywidualne i grupowe prowadzone przez didżejów w siedzibie BEATIT Music School kierowane są do wszystkich miłośników kultury didżejskiej, grania z winyli, miksowania oraz tworzenia ciekawych, elektronicznych dźwięków. Godziny spędzone pod czujnym okiem nauczycieli oraz stosowanie się do ich porad popartych ogromnym doświadczeniem mogą przerodzić się w najprawdziwszą pasję do tworzenia..

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w sprzęt didżejski oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny instrument celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w sprzęt didżejski oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty didżejskie w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania didżejów, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat turntablizmu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych didżejów w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów turntablizmu o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
DJingIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
DJingIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
DJingLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
DJingLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
DJingLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
DJingLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
DJingLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
DJingWarsztatyod 5 lat----
DJingMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

FOTOGRAFIA

Instruktorzy: Emilia Staszków

Ponieważ oprócz szkoły muzycznej prowadzimy także kilka tematycznych muzycznych portali internetowych (poświęcone są one perkusji, gitarze basowej oraz technologii studyjnej), posiadamy sporo sprzętu fotograficznego i wideo, a także komputery z oprogramowaniem niezbędnym do obróbki zdjęć. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą w tej dziedzinie, a także oferujemy zajęcia prowadzone przez zawodowca z doświadczeniem w reklamie oraz fotografii artystycznej.

Lekcje indywidualne odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w pomieszczeniach wyposażonych w sprzęt fotograficzny oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania jest dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia.

Lekcje indywidualne online odbywać się będą przez komunikator Skype w porze wygodnej dla obu stron, co zapewnia dostępność usług naszej szkoły dla chętnych, którzy nie pochodzą z Poznania i okolic.

Lekcje indywidualne u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy dowożąc sprzęt i wszelkie niezbędne materiały edukacyjne. Uczący się powinien posiadać własny sprzęt fotograficzny celem ćwiczenia we własnym zakresie.

Lekcje grupowe odbywają się w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL, w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach wyposażonych w sprzęt fotograficzny oraz inne niezbędne pomoce dydaktyczne. Program nauczania dostosowany jest do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Lekcje grupowe u klienta (Poznań i okolice) prowadzimy przy użyciu własnego sprzętu i niezbędnych pomocy dydaktycznych. Program nauczania dostosowany będzie do poziomu zaawansowania grupy. Minimalna liczba osób w grupie to 4, maksymalna to 6.

Warsztaty fotograficzne w BEATIT MUSIC SCHOOL to okazja do spotkania fotografów i fotografików, którzy będą przekazywać swoją wiedzę na temat swojej dziedziny. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy. Prowadzimy również warsztaty poza siedzibą naszej firmy. Sprawdź naszą aktualną ofertę w dziale aktualności!

Spotkania typu Masterclass prowadzone są przez najlepszych fotografów i fotografików w siedzibie BEATIT MUSIC SCHOOL. Skierowane są one do adeptów turntablizmu o nieco wyższym stopniu zaawansowania. Prawdziwi zawodowcy będą uczyć oraz odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania ze strony uczestników. Może to być niesamowita okazja do poznania kilku użytecznych sekretów.

KURSRODZAJWIEKCZASCENA
FotografiaIndywidualny standardowyod 5 lat4 x 60 min340 zł/miesiąc
FotografiaIndywidualny intensywnyod 5 lat8 x 60 min680 zł/miesiąc
FotografiaLekcje przez Skype standardowyod 10 lat4 x 30 min200 zł/miesiąc
FotografiaLekcje przez Skype intensywnyod 10 lat8 x 30 min400 zł/miesiąc
FotografiaLekcje indywidualne u klientaod 5 lat4 x 60 min480 zł/miesiąc
FotografiaLekcje grupoweod 5 lat4 x 30 min160 zł/miesiąc
FotografiaLekcje grupowe u klientaod 5 lat4 x 30 min180 zł/miesiąc
FotografiaWarsztatyod 5 lat----
FotografiaMasterclassod 10 lat1 x 60 min150,00 zł

GOTOWI NA DAWKĘ CZADU???

DOŁĄCZ DO NAS

ZAREJESTRUJ SIĘ LUB WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY
CZEKAMY NA CIEBIE!