Boże Narodzenie za pasem, szał zakupów nieuchronnie zbliża się do punktu kulminacyjnego, sklepy już od kilku tygodni poobwieszane lampkami, wszędzie rozbrzmiewają tradycyjne kolęda nieznanych ludowych autorów 😉 („Last Christmas„, „All I Want for Christmas Is You„, „Mistletoe and Wine” itp.) przypominające o nadchodzącym szorowaniu podłóg, myciu okien i skrobaniu uprzednio unicestwionego karpia, a my tymczasem nie mamy jeszcze prezentów dla wszystkich członków rodziny. Wszyscy wiemy jak to jest, gdy nie za bardzo mamy pomysł na podarek świąteczny. Dlatego też mamy coś, co może ulżyć niedoli tych, którzy mają wśród bliskich osobę zainteresowaną perkusją, gitarą, gitarą basową, śpiewem, a nawet fotografią. Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu internetowego…

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która w tej chwili obejmuje:

1. Vouchery upominkowe o wartości 300 zł każdy na lekcje gry na gitarze, gitarze basowej, perkusji, a także śpiewu i fotografii.

W BEATIT MUSIC SCHOOL można szkolić się w grze na wielu instrumentach muzycznych oraz śpiewie, a także fotografii. Nauka pod okiem naszej fachowej kadry będzie świetnym prezentem dla Ciebie, Twojego rodzeństwa, dziecka, innego członka rodziny lub przyjaciela, a być może także początkiem przygody na całe życie.

Więcej szczegółowych informacji: https://sklep.beatit.tv/pl/c/Vouchery/17

2. Nadruki na naciągi rezonansowe do bębna basowego

Oprócz działalności edukacyjnej oferujemy perkusistom możliwość wykonania grafiki na naciąg rezonansowy bębna basowego. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt grafik, można też zamówić naciąg z własnym projektem lub zlecić nam przygotowanie indywidualnego projektu. Mamy już na koncie sporo realizacji i zadowolonych klientów.

Więcej szczegółowych informacji: https://sklep.beatit.tv/pl/c/Naciagi/18

Zapraszamy!