KURS FOTOGRAFICZNY DLA SENIORÓW RODU!
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa
tel. 691 941 725
info@beatit.tv

Zajęcia prowadzi Emilia Staszków

BABCIA I DZIADEK FOTOGRAFUJĄ NAJLEPIEJ, GDYŻ MAJĄ NA TO DUŻO CZASU I BEZ NICH BYŁOBY KRUCHO ZE WSPOMNIENIAMI W NASZEJ RODZINIE.

Czasami wydaje nam się, że nie potrafimy zrobić dobrego zdjęcia i po prostu rezygnujemy z uwiecznienia pięknej chwili. Czasami też wydaje nam się że jest to banalnie proste i pstrykamy ….. a tuuuuuu rozmyte twarze, zbyt ciemno, poruszone zdjęcie, w kadrze nogi syna zamiast chrztu wnuczki lub odwrotnie sufit katedry 😉 itp zdarzenia.Czasami chcielibyśmy robić zdjęcia, mamy aparaty, ale kompletnie nie wiemy jak działają. A czasami marzymy o tym, aby kupić aparat i robić zdjęcia ale nie wiemy jaki aparat kupić lub gdzie go kupić???
Drodzy Seniorzy Rodu, Emila nauczy Was jak nie dopuścić do takich sytuacji. Pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kwestią robienia dobrych zdjęć, Nauczy Was widzieć więcej, zarazi Was pasją do fotografowania i zapewne nie raz rozśmieszy, gdyż bardzo pozytywna z Niej kobieta. Nie martwcie się na zapas… Jest bardzo cierpliwa i szanuję Ludzi nieco starszych od Niej – mówi, że często to Ona uczy się od seniorów a nie Oni od Niej, gdyż Ona im tylko pomaga wydobyć ukryte talenty.

Program kuru:

1. POZNAJMY SIĘ! JA OPOWIEM PAŃSTWU O FOTOGRAFII, WY OPOWIECIE MI O SOBIE. O SWOICH POTRZEBACH FOTOGRAFICZNYCH, O TYM Z CZYM NIE RADZICIE SOBIE I O TYM CO JEST DLA WAS NAJWAŻNIEJSZE W FOTOGRAFII.ORAZ POZNACIE SIĘ WZAJEMNIE.
(malutkie zadanie domowe)

2.APARAT NASZ PRZYJACIEL A NIE NASZ WRÓG 😉
PRZEŚLEDZIMY WASZE APARATY, LUB TELEFONY, ICH INSTRUKCJE OBSŁUGI, KTÓRE NAM WIELE WYTŁUMACZĄ. POROZMAWIAMY O TRUDNYCH NAZWACH W FOTOGRAFII.
(nieco większe zadanie domowe)

3. NIE PODŁOGA, ANI TEŻ SUFIT – CHOCIAŻ PIĘKNE. NAUCZYMY SIĘ POPRAWNEGO, WRĘCZ DOSKONAŁEGO KADROWANIA.ZŁOTY PODZIAŁ, MOCNE PUNKTY OBRAZU.
(zadanie domowe wymagające małego zaangażowania)

4. TECHNICZNA STRONA PIĘKNA. POROZMAWIAMY O TECHNICE WYKONYWANIA ZDJĘĆ W TRYBIE MANUALNYM ORAZ O PROGRAMACH POMAGAJĄCYCH W OBRÓBCE ZDJĘĆ
(zadanie domowe dla chętnych)

5. KRÓL/KRÓLOWA WARSZTATÓW! WYKONAMY NASZE PIERWSZE PRÓBNE ZDJĘCIA PORTRETOWE . JEŻELI ZABRAKNIE NAM ODWAGI KRÓLOWĄ WARSZTATÓW CZYLI MODELKĄ BĘDĘ JA- EMILIA 😉 ZDJĘCIA OBEJRZYMY I OMÓWIMY PRZY KOMPUTERZE.
( od efektów z warsztatów zależy zadanie domowe 😉

6.OTACZA NAS PIĘKNO!! POKAŻMY JE!!! SPACER Z APARATEM W DŁONI, WSPÓLNA OBSERWACJA, WSPÓLNE ROBIENIE ZDJĘĆ.
(przyjemne zadanie domowe)

7. WYNIKI PIĘKNA. PODSUMOWANIE SPACERU FOTOGRAFICZNEGO,
OMÓWIENIE UMIEJĘTNOŚCI KADROWANIA, WPŁYWU ŚWIATŁA,
( zadanie domowe – wymagające)

8. UROCZYSTOŚCI W OCZACH SENIORÓW RODÓW. NAUCZYMY SIĘ JAK SZYBKO, SPRAWNIE I NIEZAUWAŻALNIE BYĆ DOBRYMI REPORTAŻYSTAMI NA RODZINNYCH PRZYJĘCIACH
( zadanie domowe, wiążące się z odwiedzinami bliskich)

9. MAGIA CZARNO BIAŁYCH ZDJĘĆ. PRZENIESIEMY SIĘ NA CHWILĘ W CZASIE. ZDJĘCIA W STYLU LAT 20 TYCH PORTRETY WYMAGAJĄCE UWAGI, SKUPIENIA ALE ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSIACH
(zadanie domowe lekkie, przyjemne.

10. WŁASNORĘCZNIE WYKONANE, FOTOGRAFICZNE PREZENTY DLA BLISKICH. MILION TRZYNAŚCIE 😉 PODPOWIEDZI JAK KORZYSTAĆ Z DOBRODZIEJSTW DZISIEJSZYCH CZASÓW
(zadanie domowe 100 pytań do …)

11. CIASTO Z EMILIĄ I 100 PYTAŃ DO … SŁODKIE ZAKOŃCZENIE Z NIEKOŃCZĄCYMI SIĘ PYTANIAMI. PODSUMOWANIE NASZYCH WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH.